fbpx

Meist

Liisu Lilled on suur ja hubane lillepood, mis pakub laias valikus ja heade hindadega lõikelilli, seadeid ning kimpe igale maitsele.

Üks ja ainuke pood asub Tartus aadressil Võru 55. Kaupluse hea ligipääs, suur parkla ning igapäevane pikk lahtiolek on meie prioriteetide hulgas nagu ka see, et soovime pakkuda oma klientidele parimat teenindust ning kvaliteetseid teenuseid.

Lisaks lõike- ja potililledele, lilleseadetele, kimpudele kuulub meie pädevusse ka kõik pulmadega seonduv, alates auto kaunistamisest kuni ruumide dekoreerimiseni, et muuta pruutpaari päev imeliselt kauniks ning meeldejäävaks. Pakume abi ka kurbade sündmuste puhul pakkudes erinevaid lahendusi kalli inimese ärasaatmiseks.

Detsembris 2017 sai Liisu Lilled 10-aastaseks. Oleme tänulikud, et oleme võitnud paljude klientide südamed ja lojaalsuse! Anname endast parima, et täita ka edaspidi meie klientide ootused ning vajadused.

Liisu Lilled pakub Tartu linna parimat valikut lõikelillilillekimpe ja -seadeid. Pulmad, matused, lillede istutamine, pakkimine, kaartide ja lintide kirjutamine, ruumide dekoratsioon, kullerteenus ja veel palju muud - kõige osas saab meie töökas kollektiiv aidata. Oleme avatud iga päev E-L kell 7.30-19 ja P 9-18

Lisaks lilledele leiab meie poest ka ümbrispottekorve ja muid tarvikuid, millega potililli kaunistada. Kui juba lilli ostma tullakse, siis tihti juhtub, et tahaks midagi lisaks kaasa haarata. Seepärast leiab meie poest ka palju muud huvitavat – kaardid, küünlad, maiustused, puust mänguasjad ja sildid, keraamika jm. Ja kui kinkekotti või paela on tarvis kõige selle pakkimiseks, siis ka selles osas me hätta ei jää!

Liisu Lilledes saab lilli ka kulleriga saata.