fbpx

Lillekimbud

Lillekimbud: Lillekimp on erinevatest lõikelilledest ja vaherohelisest koosnev omade vartega kimp, mis on kokku seatud kauniks kimbuks. Lillekimbuks võib muidugi nimetada ka lihtsalt lõikelilledest, näiteks roosidest, kokku pandud kimpu. Lillekimbu tellimust tehes tuleks seda lisainfos kindlasti märkida, kui on soov kokkuseotud lõikelilli saada.Lillekimpe on võimalik teha erinevaid:
  • Ümarkimp
Madala, laiema ja ühtlase kujuga kimp vastavalt lillede pikkusele. Lillekimbu maksumus määrab  selle suuruse. Keskmise suurusega lillekimbu hind alates 40 eurost. Pisema saab ka min 20 euroga.
  • Bohostiilis kimp
Metsik, mitteühtlase kujuga kimp, kus erinevate lilledega saab mängida nii kõrguse kui laiuse osas. Keskmise suurusega lillekimbu hind alates 30 eurost.
  • Kõrge kimp
Lillekimp on pigem kõrgem ja kitsam. Keskmise suurusega lillekimbu hind alates 30 eurost. 

Lilleseaded:

Lilleseade tegemiseks kasutatakse erineva kuju, materjali ja suurusega anumaid, mille sisse asetatakse niiske plastvaht.  Lilled lõigatakse lühemaks vastavalt seade iseloomule ja tegumoele ning seatakse anumasse kokku kauniks lilleseadeks.Lilleseade on mugav ja käepärane lahendus, kuna lillede saaja ei pea muretsema sobivat vaasi. Seade saab asetada kuhu iganes horisontaalsele tugevale pinnale. Lilleseadet tuleks kasta ca iga 1,5 päeva tagant või vastavalt vajadusele ning tingimustele.Lilleseade hind kujuneb olenevalt anuma ning selles kasutatud lillede maksumusest. Madalaim lilleseade hind alates 15 eurost. 

Seade hind alates 15€. Kimp alates 25. Anna oma soovist teada ja küsi julgesti infot. Koos leiame kindlasti lahenduse!

      Lillekimbud kulleriga: Ettetellimisel!

  • Piirkond 1 – Tartu kesklinna piirkond 10€
  • Piirkond 2 – Tartu lähiümbrus – Räni, Tähtvere, Õssu, Märja, Lohkva 15€
  • Piirkond 3 – Tartu lähiümbrus kaugemal – Vorbuse, Rahinge, Haage, Kõrveküla, Veibri, Tõrvandi, Ülenurme 20€
  • Väljaspool kolmandat piirkonda kujuneb hind vastavalt Elektritakso hinnakirjale. Enne tellimuse tegemist konsulteerige lillepoega.
Rohkem infot kullerteenuse kohta leiad siit. Kullerteenust osutab Elektritakso, kes pakub kiiret ja kvaliteetset teenust.Vormista oma tellimus läbi meie kodulehe, sisesta vajalikud andmed ja su kimp on vaid kliki kaugusel!